1. JUNIORSKÉ MISTROVSTVÍ ČR v Rychnově nad Kněžnou

Králičí hop RK, z.s. a ČSCH, ZO RK, za finanční podpory Města Rychnov nad Kněžnou a Královéhradeckého kraje vyhlašuje vrcholný závod sezóny 2015 v Králičím hopu:

1. JUNIORSKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

REPORTÁŽ z 1. JuMiČeRe

Mistrovství se bude konat 5. září 2015 od 8:00 v Rychnově nad Kněžnou ve Sportovní hale Romana Šebrleho.

Spuštěna je registrace pro závodníky do max. 16ti let věku, na věku králíčka nezáleží. Přihlášky pro závodníky a propozice jsou ke stažení v záložce ZÁVODY a sportovci se mohou registrovat až do 30. srpna 2015.
.
Jak se do Sportovní haly Romana Šebrleho dostat se můžete podívat na mapu ZDE, kde jsou vyznačeny dvě trasy - přijedete-li od Vamberka, anebo od Solnice.

Generálním sponzorem je společnost ASAN-CZ s.r.o., která vyrábí pro zvířátka ekologickou podestýlku. Na této podestýlce budou mít po celou dobu mistrovství králíčci ustláno.

Mediálním partnerem mistrovství je Foto PROMA, která bude po celou dobu závodníky a dění fotit a dále pak zpravodajský portál pro podorlický region Orlický.net, jehož reportér bude celé sportovní klání natáčet a přinese reportáž z celé akce.

V rádiu Český rozhlas Hradec Králové si můžete zasoutěžit o celkem 28 volných vstupenek.

Všichni jste srdečně zváni a svou účastí podpoříte nejen závodníky, ale i organizátory celé akce. Věříme, že se bude na co dívat celý den si s námi parádně užijete!pozvánka na 1. JMČR


Generální sponzor celé akce:

www.asan.cz
www.rychnov-city.cz

http://www.kr-kralovehradecky.cz/

http://www.beko-technologies.cz/


http://www.agra.cz/


Mediální partneři:

www.orlicky.net