2. JUNIORSKÉ MISTROVSTVÍ ČR v Rychnově nad Kněžnou

Králičí hop RK, z.s. a ČSCH, ZO RK, za finanční podpory Města Rychnov nad Kněžnou vyhlašuje vrcholný závod sezóny 2016 v Králičím hopu:

2. JUNIORSKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY


Mistrovství se bude konat 17. září 2016 od 8:00 v Rychnově nad Kněžnou v Zámecké jízdárně.

Spuštěna je registrace pro závodníky do max. 16ti let věku, na věku králíčka nezáleží. Přihlášky pro závodníky a propozice jsou ke stažení v záložce ZÁVODY a závodní dvojice se mohou registrovat až do 7. září 2016, kdy se na základě rankingu obsadí každá disciplína. Kolik míst v každé disciplíně celkem je, se dozvíte v PROPOZICÍCH. Každá závodní dvojice, která se dostane do závodu 2. JuMiČeRe dle rankingu bude zpětně informována, že má provést platbu startovného. Prostudujte tedy pečlivě propozice a neváhejte se přihlásit.

Generálním sponzorem je společnost ASAN-CZ s.r.o., která vyrábí pro zvířátka ekologickou podestýlku. Na této podestýlce budou mít po celou dobu mistrovství králíčci ustláno.
Mediálním partnerem mistrovství je Foto PROMA, která bude po celou dobu závodníky a dění fotit a dále pak zpravodajský portál pro podorlický region Orlický.net, jehož reportér bude celé sportovní klání natáčet a přinese reportáž z celé akce.Všichni jste srdečně zváni a svou účastí podpoříte nejen závodníky, ale i organizátory celé akce. Věříme, že se bude na co dívat celý den si s námi parádně užijete!

Můžete si přečíst reportáž z 1. JuMiČeRe 2015, které proběhlo minulý rok.

Generální sponzor celé akce:

www.asan.cz
www.rychnov-city.cz
http://www.beko-technologies.cz/


http://www.agra.cz/


Mediální partneři:

www.orlicky.net