pátek 17. března 2017

POZOR! Závod se přesouvá!!!

Ahojte Hopáci, Dupáci a Ušáci,

je nám to velice líto, ale SOBOTNÍ ZÁVOD 2. RYCHNOVSKÉ DUPÁNÍ JE ZRUŠEN!!! Vaše zdravím je nám přednější a v Rychnově má zítra opravdu celý den pršet, od rána až do večera...

Nezoufejte, nevztekejte se a nebrečte, protože máme pro vás dobrou zprávu!

Závod přesouváme na příští neděli 26. 3. 2017!!!Takže na startovních listinách změníme jen datum a ještě můžete do příští neděle ještě potrénovat.

Bylo to hrozně těžké rozhodování a věřte, že jsme z toho byly s Vlaďkou dost špatné: všechno je navezeno, připraveno, načančáno, jako vždycky... Klece další věci se teď musí uklidit, protože příští sobotu je v tomto areálu výstava morčátek, a tak nám nejbližší termín vyšla jen neděle.

Níže přinášíme současnou meteosituaci, že opravdu bude zítra v Rychnově hodně mokro a podívejte na současnou situaci nad celou Evropou na radarovém snímku. Jde nám o to, abychom si závody užili a nebyli nemocní nebo neohrozili naše ušaté miláčky :) 
Kdyby někdo příští neděli nebude moct, dejte nám co nejdříve vědět na náš e-mail, vrátíme startovné a případně se dostane na ty, kteří byli "pod čarou".

Takže mějte hezký víkend  a příští neděli na viděnou!!!

Martina a Vlaďka


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.