úterý 8. července 2014

Hopáci mají i šikovné a tvořivé pacičky

Jak již nadpis napovídá, naši hopací táborníci umí krásně hopat s králíky přes překážky, ale Hopáci mají také mooooc šikovné pacičky. Však uvidíte níže...

Úterní dopoledne však začalo hopáním na naší loučce, někteří králíci si postavili i bábovičky :)

Píno na pískovišti

Počasí nám zatím parádně přeje, takže skáčeme o stošest, krásně jsme ve čtyřech družsvech zaskákali a někteří se i osvěžili v bazénku.

Filip a Bambi

Míša s Pájou

Anička s Kevinkou

Po moc dobrém obídku jsme si tentokrát ani nedáchli po obědě, protože jsme měli připravený velmi nabitý program. Rozdělili jsme se na dvě skupinky a program pro první začal a druhá šla dělat generální úklid do svých nor. Pak se samozřejmě role skupinek otočily :)

A co vlastně se dělo? Jaké bylo pro Hopáky překvapení? Jelikož se počasí pěkně zkazilo přišel nám program moc vhod. Měli jsme totiž s jednou fajnovou kamarádkou moc parádní tvořivé dílničky.

tvoříme, tlapičky si namáháme a moc nás to baví

Každý si vytvořil 3 zajímavé výkresy: První byl 3D obrázek na zahřátí. Kdo tuto techniku ještě nikdy nedělal, začal s rukou, zkušenější zkusili i jiné tvary - jasně, že šlo o králíka.Další výrobek byl již pro zručnější pacičky, ale i menší děti to zvládly na jedničku. Každý si udělal origami kytičku a těch tedy bylo!!!
Poslední bylo přáníčko pro kohokoli, ale název té techniky se mi už vykouřil z hlavy...


máme tu habaděj přáníček
 
V každém případě vznikly krásné výrobky, které jsme si nakonec všichni pěkně vystavili a pan a paní správcovi vybrali ze všech 3 výrobků 3 nej, které byly ohodnoceny odměnami.


vyhodnocení bylo hodně těžké
Nejlepší autoři 3D obrázků:Následovaly kytičky i přáníčka, sladká odměna nejlepší neminula, fotky hovoří za vše:
 Všechny děti byly spokojené a my se nemohli vynadívat na tu krásu!Večer se zakončil tradičně, ale ještě předtím měla naše instruktorka Andrejka moc fajnovou přednášku a králíčkách a jak se  k nim máme správně chovat.

Andrejka přednáší o králíčkách

Další den je za námi, copak přinese ten další? Letí to, letí, za chvíli je půl tábora za námi!

Více fotografíí naleznete v naší FOTOGALERII!

Hop, hop, hop k domovu ještě skok...

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.